Sepetim ( 0 )
Kategoriler

HAKKIMIZDA

       HAKKIMIZDA

      Firmamız Av sektöründe yerli üretime destek vermek için Turk Hunter patentli markası adı altında kendi imalathanesinde üretim yapmaktadır. Her türlü toplu sipariş alınır, belli adetlerin üstünde olmak şartı ile firmaların kendi markaları adlarına da imalat yapılabilmektedir. Kendi markaları adına imalat yaptıracak kişilerin veya firmaların bu markaların patentlerinin kendilerine ait olduğunu belgelemeleri gerekmektedir. Toplu siparişlerde ve üretim yapılacak ürünlerin paralarının tamamı sitemiz üzerinden kredi kartı ile veya havale ile peşin olarak ödenmesi gerekmektedir. Çek veya senet kabul edilmemektedir. Özel imalatlarda üretime başladıktan sonra cayma hakkı bulunmamaktadır.

      Sitemizde bayilik sistemi mevcuttur. Özel üretim ve toplu siparişlerinizi sistemimizin bayi altyapısına kayıt olarak otomatik verebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

      Sitemizde ve firmamızda hiçbir ateşli silah, fişek, havai fişek gibi patlayıcı madde satışı bulunmamaktadır. Görsellerde kullanılan silah resimleri oyuncak veya maket silahlardır. Kılıfların boyutlarının tam olarak anlaşılabilmesi için koyulmuştur.

 

       Saygılarımızla

       Turkhunter.com